Marki Jest 8 marek

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 3iOptic

  Izraelski producent optyki. Firmę cechuję doskonały stosunek jakości do ceny. 

  0 produkty/ów

 • CAA

  Izraelski producent akcesoriów do modernizacji broni palnej. 

 • Husar

  Z myślą o naszych Klientach, asortyment naszego sklepu wzbogacamy wyłącznie o sprawdzone, wysokogatunkowe artykuły specjalistyczne. W związku z tym, jedną z współpracujących z nami marek jest firma Husar. Jest to polski producent wyposażenia taktycznego tworzonego specjalnie dla wojska i policji. Producent oferujący sprzęt taktyczny znany jest z bardzo zaawansowanych i rozbudowanych produktów wykorzystywanych przez największe jednostki. Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem marki Husar w Europie.

  Oprócz profesjonalnego sprzętu, z przyjemnością prezentujemy Państwu niezbędne artykuły wojskowe i policyjne, takie jak między innymi: apteczka, kamizelka ochronna czy funkcjonalna nerka przeznaczona do przechowywania najprzydatniejszych akcesoriów.

  Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się ze wszystkimi elementami, które udostępnia nasz internetowy sklep militarny.

  0 produkty/ów

 • Salomon Forces

  Jako zespół doświadczonych pasjonatów szeroko pojętej branży związanej ze służbami mundurowymi, nasz sklep militarny wyposażamy w profesjonalny sprzęt taktyczny oraz specjalistyczne akcesoria pochodzące wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych producentów.

  Salomon to francuski producent solidnego i wytrzymałego obuwia wojskowego, odzieży sportowej oraz sprzętu taktycznego i narciarskiego. Salomon Forces to dział firmy stworzony z myślą o siłach specjalnych, rozbudowywany w taki sposób, aby dostarczać jak najlepsze obuwie wojskowe na świecie. Proponowane przez nas modele są lekkie, wygodne i zapewniają najwyższy komfort noszenia, a przy tym doskonale sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach bojowych. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całą naszą ofertą. Z przyjemnością doradzimy Państwu w doborze odpowiedniego produktu odpowiadającego w jak najwyższym stopniu indywidualnym potrzebom użytkownika.

  0 produkty/ów

 • SPECOPS

  Polski producent najwyższej jakości wyposażenia taktycznego używanego przez wiele jednostek specjalnych, jednostek policji oraz innych służb mundurowych. Producenta wyróżnią bardzo wysoka jakość produktów oraz użytych materiałów oraz proste i użyteczne projekty. 

  0 produkty/ów

 • TDI Arms

  Mając świadomość tego, jak ważne jest wykonanie specjalistycznego wyposażenia, na bieżąco uzupełniamy nasz internetowy sklep militarny o sprzęt taktyczny wyprodukowany wyłącznie przez renomowanych producentów.

  Jedną z rekomendowanych przez nas marek jest TDI Arms – izraelski producent części do modernizacji broni palnej. Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce.

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie między innymi zaawansowane chwyty pionowe i pistoletowe wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu sprzęt jest bardzo trudno zniszczyć. W asortymencie udostępniamy również kolby, szyty celownicze i wiele innych specjalistycznych elementów. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całą naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, z przyjemnością doradzimy w doborze odpowiednich elementów.

 • TOP GUN

  0 produkty/ów

 • Vokil

  Mantis Vokil - bułgarski producent kabur kydexowych oraz urządzeń wylotowych (kompensatorów). 

  0 produkty/ów

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów